VPISOVANJE V VEROUČNO ŠOLO 2018-2019

bo letos potekalo v petek 7. septembra od 16.00 do 18.00 in v soboto 8. septembra od 9.00 do 12.00 v župnišču (učilnica). S seboj prinesite podpisana spričevala in vpisno prijavnico. Tisti, ki se prvič vpisujete, prinesite tudi družinsko knjižico ali potrdilo o krstu vašega otroka, če je bil krščen v drugi župniji. Vpisno prijavnico, ki jo dobite v cerkvi ali v župnišču ali TUKAJ, je potrebno izpolniti zaradi osvežitve in točnosti podatkov, ki se večkrat spreminjajo. Samo v času vpisa bodo naprodaj veroučne knjige in delovni zvezki. Zaželeno je, da si otroci izposodijo stare knjige od starejših sošolcev ali od bratov in sester. Delovni in liturgični zvezki pa morajo biti novi.

CENIK VEROUČNIH KNJIG IN ZVEZKOV
Veroučne knjige: za 1. – 3. razred = 10 €;
                           za 4. – 6. razred = 9 €;
Delovni zvezki:    za 4. – 6. razred = 5 €;
Knjige:                za 7. in 8. razred 12
Liturgični zvezki: vsi razredi = 3 €.

Letni prispevek za ogrevanje, čiščenje in drugo: 25 € (na družino).
Opomba: Kdor ne more plačati prispevka takoj, ga lahko poravna na obroke.

VEROUČNI URNIK  ZA LETO 2018-2019

URA
PON.
TOR.
7. in 8.r.
5.r.
2.r. ;    3.r.
1.r.
6.r.

9. razred je povabljen k mladinskemu verouku, ki bo potekal ob petkih ob 20h.
Pozor: Otroci k verouku poleg veroučnih pripomočkov prinesejo tudi copate!

NEDELJSKA IN PRAZNIČNA SVETA MAŠA

Sveta maša je Božje darilo tistim, ki se veselijo srečanja z Jezusom, našim Odrešenikom in največjim prijateljem. Vsako nedeljo in večje praznike pridite k sveti maši ob 7h oz. 8.30, med tednom pa so maše ob zvečer 18h oz. zjutraj 7.30
Samo otroci (ne starši) ob koncu nedeljske maše počakate na liturgične listke, ki jih potem doma nalepite v liturgični zvezek.

Srečanja za MLADE bodo vsak petek ob 20h;

Informacije o ostalih skupinah (otroški in mladinski pevski zbor itd.) bodo objavljene pri nedeljskih oznanilih in v Tomaževem listu.