PRENOS SV. MAŠE PREKO ZOOM-a

V času, ko zaradi ukrepov zavarovanja zdravja ne moremo k sv. maši v cerkev, se ob nedeljah povežemo v župnijsko občestvo preko programa ZOOM, ki omogoča spremljanje sv. maše in tudi sodelovanje.

Sveto mašo lahko spremljate preko spodnje povezave:

Za uporabo si morate pred tem na prenosni računalnik s spletno kamero namestiti aplikacijo ZOOM;  na mobilnem telefonu pa verzijo za Android oz. iPhone
Potem je dovolj le da kliknete na zgornjo povezavo, ZOOM ali na fotografijo - cca 5 minut pred sv. mašo.

Sv. maše so načeloma v nedeljo ob 10 uri.

Kolikor je mogoče, si uredite povezavo na enem računalniku, ki ima spletno kamero, da vas lahko v istem gospodinjstvu spremlja sv. mašo več skupaj (seveda ob upoštevanju navodil za ta čas), ker je število povezav omejeno.

Med prenosom sv. maše vsi, ki ne sodelujete, izklopite mikrofone - na ekranu spodaj levo.

Sv. maše se snemajo, vendar povezave na posnetke niso javno objavljene.
Če kdo želi dobiti povezavo, naj se obrne na  urednika spletne strani Matjaža Maležiča

Urednik