MOLITEV ZA RAJNE V NOVEMBRU

Danes, 2. novembra, je dan spomina na naše drage rajne sorodnike, znance in prijatelje.

Žal letos nekateri nismo mogli oditi na naše domače grobove, tam prižgati svečko in zmoliti za njihov pokoj. Sicer pa to vedno lahko naredimo tudi kakšen drug dan v letu. Smo se jih pa lahko spomnili v molitvi doma v krogu družine.

Prav tako se jih bomo spominjali tudi ves mesec november vse delovne dni v tednu, razen srede, v molitvi po sveti maši. G. župnik bo molil te dneve v cerkvi, mi pa se mu bomo v duhu in molitvi ob prižgani sveči pridružili doma. Molitev in sveta maša, ki je njim namenjena, je za naše drage rajne najboljša popotnica in pomoč, da se bodo čim prej veselili snidenja z nebeškim očetom v družbi svetnikov.

Molitveni nameni po dnevih so v priloženem razporedu.

Urednik