MLADI ZA KARITAS 2020

Letošnja že tradicionalna prireditev Mladi za Karitas bo v nedeljo, 29. novembra ob 16h.

Tokrat bo zaradi ukrepov in omejitev nekoliko drugačna. Spremljali jo bomo lahko preko spleta. Povezava do tega dogodka bo na voljo v nedeljo zjutraj - dodana bo naknadno spodaj pri tem obvestilu.

Tudi letos bo dogodek imel dobrodelno noto, saj bodo otroci in mladi s svojimi talenti naredili nekaj dobrega za družino v stiski. Zbrane prispevke bomo poklonili družini iz Kamnika, ki s sedmimi otroki živi v majhnem stanovanju. Očka je na dolgotrajnem bolniškem staležu in čaka na operacijo. Za vsak dar bodo iz srca hvaležni.

Dar boste lahko prispevali eno uro po prireditvi v župnišču (upoštevajte predpisane ukrepe!)
ali na TRR župnije s pripisom »Mladi za Karitas 2020«

Lepo povabljeni, da se v nedeljo popoldan pridružite prireditvi in uživate v umetniškem ustvarjanju naših mladih in naredite nekaj dobrega za tiste ki so v stiski.

Povezava na prireditev ob 16h:    https://youtu.be/bQmibuzkJa0

Pripravljalni odbor