2. NEDELJA PO BOŽIČU, 03.01.2021

18.00: +Marija Skubic

Sobota, 9.1.2021 - Hadrijan, opat
 18.00: +starši Cerar in Ložar

Nedelja, 10.1.2021 - Jezusov krst, nedelja, Gregor Niški, škof, cerkveni učitelj
   9.00: +Alojz Furlan obletna
   (prenos svete maše iz Zaloga)

Vsi otroci imajo ta teden redni verouk. To pomeni, da boste dobili povezave za zoom.
Starše prosim, da spremljate informacije na spletni strani župnije glede verouka.

Danes imamo koledovanje. Naši mladi bodo pustili pri vas nalepke. Kdor ne bo dobil, jo lahko še pride iskati v župnišče. Dar ob koledovanju, ki je namenjen za projekte slovenskih misijonarjev, lahko darujete po maši v cerkvi v poseben nabiralnik, ali nakažete na TRR. Če boste nakazali denar na župnijski TRR, je treba nujno napisati kot namen plačila: koledovanje,  koda namena pa CHAR.

Otroci, ki ste v adventno božični akciji zbirali sredstva za lačne otroke, svoj dar  lahko prinesete v cerkev v sredo, na praznih Svetih treh kraljev.

V sredo obhajamo praznik Gospodovega razglašenja (Sveti trije kralji). Prenos svete maše bo ob 18h iz Zadobrove.

V četrtek se bo ob 20h preko zoom-a srečala mladinska skupina.

Prihodnjo nedeljo bomo praznovali Jezusov krst. Prenos svete maše bo ob 9h preko ZOOM-a, na stalni povezavi, tokrat iz Zaloga. Po maši bo v Zalogu in Zadobrovi priložnost za prejem svetega obhajila.

Pripravljamo svetopisemski maraton preko zoom-a. Bralce prosim, da se preko povezave na župnijski spletni strani ali tukaj prijavite k sodelavanju. (PRIJAVA na SVETOPISEMSKI MARATON!)