ZAHVALA G. ŽUPNIKU ANDRZEJU

Dragi g. župnik Andrzej!

Na današnji praznik, Veliki četrtek, ki je na poseben način vaš, saj danes praznujemo postavitev svete evharistije in prve posvetitve duhovništva, se vam župljani Zadobrove zahvaljujemo za vaše požrtvovalno služenje v Gospodovem vinogradu.

Hvala za vse maše, ki jih darujete z velikim občutkom za sveto, da lahko tudi mi začutimo, čeprav zadnje čase preko ekranov, da je sveta evharistija zares nekaj lepega, vzvišenega in svetega.

Hvala za pridige, ki nas vodijo v skrivnosti razumevanja božje besede, nam dvigajo Duha in vodijo k Bogu.

Hvala za vašo odprtost in veselje ob vsakem srečanju z nami, s katerim kažete, da smo vam dragi ne samo kot verniki, ampak predvsem kot ljudje, kot prijatelji.

Hvala za vse ure, ko nas v cerkvi potrpežljivo čakate, da nam lahko podelite sveto evharistijo, Jezusa, ki nas krepča in v teh težkih časih utrjuje v veri in zaupanju.

Hvala, ker se z veliko ljubeznijo posvečate skupinam, ki delujejo v naši župniji in jih duhovno podpirate.

Naj dobri Bog blagoslavlja vse vaše delo in vam stoji ob strani.

Hvaležni župljani