SREČANJE OSTARELIH IN BOLNIH - JESEN 2011

Na nedeljo Kristusa Kralja Vesoljstva so se pri maši ob 9.uri zbrali tudi naši starejši župljani, po maši so se srečali še na prijetnem srečanju v učilnici, ki so ga organizirali predstavniki župnijske Karitas.

Že med sv. mašo so nekateri prejeli tudi zakrament bolniškega maziljenja, ob koncu pa prisluhnili še nekaj pesmim pevskega zbora in verzom ge. Vere Štebe.

Srečanja po maši se je udeležilo kar lepo število starejših. Otroci pod vodstvom ge. Mateje Trajbarič in Silvije Grad so jim še zapeli in zaigrali in tako še polepšali dan. Ob prigrizku in kozarčku pijače so med seboj poklepetali in obujali spomine. Predstavniki Karitas in g. župnik so z njimi še pokramljali in kar prehitro je minil čas, ko so se morali posloviti in oditi domov.

Nekaj sličic s srečanja si lahko ogledate tukaj