V TVOJO SMER - Oratorij 2011

Letos bomo v imeli v naši župniji že enajsti oratorij, ki bo trajal od 21. do 28. avgusta 2011. Naslov oratorija je "V TVOJO SMER" in govori o preroku Joni, ki se je najprej upiral Bogu, nato pa se je z njegovo pomočjo spreobrnilo veliko mesto Ninive.

Povabljeni so otroci od 5. leta starosti do končanega 7. razreda osnovne šole. Na oratoriju bo sodelovalo lepo število animatorjev, poskrbljeno bo za duhovnost, ustvarjalnost in igro.

Prispevek za oratorij je 20,00 ‚Ź za prvega otroka. Za drugega otroka iz družine plačate 10,00 ‚Ź, vsi ostali pa se oratorija udeležijo zastonj.

Ostale informacije boste dobili v cerkvi na zloženki, ki vsebuje tudi prijavnico; lahko pa do nje dostopate in si jo natisnete sami s klikom na povezavo Prijavnica - ORATORIJ 2011. Prosimo, da otroke na oratorij prijavite do 7. avgusta 2011.

Upamo, da bo oratorij tudi letos prinesel veliko veselja med naše otroke.

Jan Zajec