ZAHVALA OB ZAKLJUČKU ORATORIJA

Ob zaključku oratorija, v nedeljo pri sv. maši ob 9h, se je Robi v imenu staršev zahvalil animatorjem in vsem, ki so oratorij pripravljali in vodili, s sledečimi besedami:

"Že vsa leta, od prvega začetka v Zadobrovi, spremljam oratorije.A se mi še nobeno geslo ni zdelo tako zgovorno: Grem jaz! Kakšen izziv. Ne le za otroke, animatorje, izziv za vse.
Grem jaz, ko mama potrebuje pomoč pri gospodinjstvu…Grem jaz, ko župnik organizira delovno akcijo pri cerkvi… Grem jaz, ko…. Koliko priložnosti.

A za to je potreben pogum in nesebičnost, kakršno je imela Dominika Marija Mozzarello. Naj njen zgled še dolgo odmeva v vseh nas.

Dragi animatorji, snovalci, izvajalci, vsi, ki ste kakorkoli pomagali pri letošnjem oratoriju, vsem vam hvala. Bog, ki ne spregleda kozarca vode, če ga ponudiš žejnemu, vam bo povrnil."

MRZ