VABILO NA SREČANJE BIRMANSKIH SKUPIN - OKT. 2013

V torek, 8. oktobra 2013, bo ob 20h v veroučni sobi srečanje za prvo skupino staršev birmancev in birmance.

V četrtek, 10. oktobra, pa bo srečanje za četrto skupino staršev birmancev in birmance. Čeprav bodo nekateri birmanci v tem tednu v šoli v naravi, starši kljub temu pridite na srečanje.

V nedeljo, 13. oktobra, se bodo med sveto mašo ob 9h, birmanci predstavili župnijskemu občestvu. Kristjani smo pri Bogu bratje in sestre, saj smo vsi Božji otroci. Bratje in sestre se poznajo. Skrbijo drug za drugega, drug drugemu pomagajo in med seboj sodelujejo.  Zato je prav, da župljani vedo kdo se pripravlja na tako pomemben dogodek kot je sveta birma. Birmanci bodo prosili vernike, da bi zanje molili. Prav je, da vedo za koga bodo molili. Birmanec, ki prehaja v odraslo obdobje verskega življenja, svoje vere ne skriva, zato se bodo predstavili starejšim sestram in bratom po veri, saj so del župnijske družine.
V nedeljo, 13. oktobra, ko bo ob 9h družinska maša in se bodo predstavili zbranim vernikom naši birmanci, radi molimo zanje, za njihove starše in botre.