VABILO NA SREČANJE BIRMANSKIH SKUPIN - 15.10.2013

V četrtek, 17. oktobra 2013, bo ob 20h v veroučni sobi srečanje za peto birmansko skupino staršev in birmancev.

V torek, 22. oktobra, pa bo ob 20h srečanje za tretjo birmansko skupino staršev in birmancev.
Na srečanje ste lepo povabljeni vsi očetje, vse matere in vsi birmanci, ki ste vključeni v ti dve skupini.

V nedeljo, 20. oktobra 2013, ko bomo obhajali misijonsko nedeljo, dopoldan pri maši zavzeto prosimo za misijonarje in za potrebe ljudi v misijonskih deželah.

Na misijonsko nedeljo, 20. oktobra, vse vabimo tudi ob 19h v cerkev k molitvi rožnega venca. Takrat bodo birmanci v živo ponazorili posamezne skrivnosti žalostnega dela rožnega venca. Ta ponazoritev nam bo pomagala, da si bomo vedno pri molitvi posameznih desetk tega dela rožnega venca živo predstavljali, kaj je Jezus trpel. Starši povabite k rožnemu vencu vse svoje otroke, seveda pridite tudi vsi starši in opozorite na to molitev v nedeljo zvečer tudi svoje znance.