32. NAVADNA NEDELJA, 08.11.2015

19.00: † Ribnikar in Mlakar

Sobota, 14.11.2015 - Nikolaj Tavelič, mučenec
19.00: Milena in Lojze Bitenc

Nedelja, 15.11.2015 - 33. Nedelja med letom,  Leopold, knez; začetek tedna zaporov
  7.00: za vse žive in † farane
  9.00: † Skalar

V ponedeljek po maši bo redna molitev pred Najsvetejšim.

Vrstni red molitev v spomin vernih rajnih za drugi teden je na oglasni deski.

V torek ob 20h je sestanek ŽPS-ta.

V sredo ob 18h je srečanje 2. zakonske skupine.

Prihodnjo nedeljo ob 16h je v župnijski cerkvi Lj.-Moste »revija župnijskih pevskih zborov« iz naše dekanije, ki se je bo udeležil tudi naš mešani pevski zbor. Vsi, ki radi poslušatezborovsko glasbo ste lepo vabljeni!

Če kdo želi in more darovati kaj ozimnice za Bogoslovno semenišče v Ljubljani, lahko te pridelke pripelje v soboto med 9 in 15 uro zadaj k vhodu v garažo.

Župniji Lj.-Polje vas vabi na misijon, ki ga začnejo prihodnjo nedeljo.

V soboto 21. novembra ob 17h bomo imeli v naši župniji duhovno obnovo za vse župnijske sodelavce, ki jo bo vodil p.dr. Ivan Platovnjak. Nagovoril in pripravil nas bo na prihajajoče leto božjega usmiljenja, ki ga je za pastoralno leto 2015/16 razglasil papež. Vsi sodelavci lepo vabljeni.

Zadaj imate na voljo novo številko tednika Družina.

V soboto, 12. decembra, ste vabljeni na romanje na avstrijsko Koroško.romanja s prevozom, vodstvom in večerjo bo 27€ na osebo. Za zveste župnijske sodelavce (pevce, krasilke, sodelavke Karitas, urejevalce okolice in knjižničarje) je cena subvencionirana in znese le 13,5 €. Prijave z vplačnino sprejemamo do zapolnitve mest. Več o tem si lahko preberete na oglasni deski.

Ob današnji zahvalni nedelji se vam želim posebej zahvaliti za vsa vaša dobra dela in prizadevanja, ki jih naredite v naši župniji. Posebej bi se vam rad zahvalil tudi za skrb, ki jo imate do župnišča, do cerkve in svojega župnika. Hvala vsem, ki me gmotno in z molitvami podpirate pri delu na župniji, da lahko delujem in živim med vami. Največja zahvala pa gre našemu Bogu, ki nas s svojo nedoumljivo ljubeznijo povezuje med seboj. Naj vas blagoslavlja in podpira na vseh vaših potih in pri vseh vaših dobrih delih in prizadevanjih.