VPIS V VEROUČNO ŠOLO 2019-2020

bo letos potekal v petek, 6.septembra, od 16.00 do 18.00 in v soboto, 7.septembra, od 9.00 do 12.00 v župnišču (učilnica). S seboj prinesite podpisana spričevala in vpisno prijavnico. Tisti, ki se prvič vpisujete, prinesite tudi družinsko knjižico ali potrdilo o krstu vašega otroka, če je bil krščen v drugi župniji. Vpisno prijavnico, ki jo dobite v cerkvi ali v župnišču ali TUKAJ, je potrebno izpolniti zaradi osvežitve in točnosti podatkov, ki se večkrat spreminjajo. Samo v času vpisa bodo naprodaj veroučne knjige in delavni zvezki. Zaželeno je, da si otroci izposodijo stare knjige od starejših sošolcev ali od bratov in sester. Delavni in liturgični zvezki pa morajo biti novi.

CENIK VEROUČNIH KNJIG IN ZVEZKOV
Veroučne knjige:     1. – 3. razred = 10 €
        4. – 6. raz. = 9 €;
Delavni zvezki:      4. – 6. raz. = 5 €;
Knjige                    7. in 8. razred 12€
Liturgični zvezki:    vsi razredi = 3 €.

Letni prispevek za ogrevanje, čiščenje in drugo: 25 € (na družino).
Opomba: Kdor ne more plačati prispevka takoj, ga lahko poravna na obroke.

VEROUČNI URNIK  ZA LETO 2019-2020
URE
PON.
TOR.
 6.r.  in 7.r.

8.r.  in 9.r.
4.r.
3.r.
1.r.  in  2.r.

Pozor: Otroci k verouku poleg veroučnih pripomočkov prinesejo tudi copate!

NEDELJSKA IN PRAZNIČNA SVETA MAŠA

Sveta maša je Božje darilo tistim, ki se veselijo srečanja z Jezusom, našim Odrešenikom in največjim prijateljem. Vsako nedeljo in večje praznike pridite k sveti maši ob 7.00 oz. 8.30, med tednom pa so maše zvečer ob 18h razen v sredo, ko je maša zjutraj ob 7.30
Samo otroci (ne starši) ob koncu nedeljske maše počakate na liturgične listke, ki jih potem doma nalepite v liturgični zvezek.

Srečanja za MLADE (iz obeh župnij) bodo vsak petek ob 20h;

Informacije o ostalih skupinah (otroški in mladinski pevski zbor itd.) bodo objavljene pri nedeljskih oznanilih in v Tomaževem listu.