ZAKONSKI JUBILEJI V ZADOBROVI 2021

V nedeljo, 14. novembra 2021, je bilo v Zadobrovi nadvse slovesno. Župnijsko občestvo se je veselilo skupaj z zakonskimi jubilanti, ki smo se zahvalili za letošnje okrogle obletnice poroke.  Kar 8 parov se nas je zbralo, ki smo v tem letu obhajali od 10 pa do 60 let skupnega življenja.

Med sveto mašo, ki jo je daroval domači župnik g. Andrzej Gosek, je prepeval otroški pevski zbor, kar je celotno bogoslužje naredilo še bolj slovesno in prisrčno. Župnik je med pridigo poudaril, kako pomembno je, da zakonca v svoje življenje povabita Gospoda, se mu izročata v stiskah in težavah ter tudi v vseh leph trenutkih in na tem temelju gradita svoj zakon. Zahvalil se je tudi nam, jubilantom, da s svojim življenjem v zvestobi in ljubezni spodbujamo mlade in pričujemo o lepoti zakonskega življenja. Po pridigi je blagoslovil vsak zakonski par, nama »zvezal« roki s štolo in prosil blagoslova za nas in naše družine.

Po sveti maši smo se za spomin še skupaj fotografirali in se pred cerkvijo poveselili s svojimi otroki in prijatelji.

MT