MATERINSKI DAN 2022

Na 4. postno nedeljo, 27. marca, na t.i. nedeljo veselja, smo pri župnijski maši ob 8:30 doživeli veliko razlogov za veselje.

Najprej nas je lahko nagovorilo evangeljsko sporočilo usmiljenega Očeta.  Na koncu maše so nas s pesmijo ob spremljavi harmonike in kitare presenetili otroci, ki so zapeli mamicam za materinski dan pesem "Mamica je kakor zarja, ...", ob izhodu iz cerkve pa je vsaka od njih prejela še šopek nabranih kronic. Zunaj nas je pričakala prijetna toplina sonca in vonj skuhane kave, zato se ni bilo težko zadržati v medsebojnem druženju in klepetu.

Po večmesečnem premoru in vseh omejitvah smo lahko takih nedeljskih dopoldnevov resnično veseli in zanje toliko bolj hvaležni.
Hvala vsem, ki ste pripomogli k lepšemu vzdušju.

AMJ

S klikom na fotografijo otrok lahko poslušate posnetek njihovega petja po maši, s katerim so voščili mamicam za materinski dan.