POČITNIŠKI TEDEN NA KOPRIVNIKU, 8.-12. 8. 2022

Letošnji počitniški teden za otroke in mladino zadobrovške župnije od 8. do 12. avgusta smo preživeli na Koprivniku na pokljuški planoti. Svež gorenjski zrak nam je sredi vročega poletja dobro del.

Tako smo se lahko naužili razgledov z Vodnikovega razglednika na Bohinjsko jezero, z Galetovca na Blejsko jezero, najlepši razgled pa smo doživeli z vrha Debele peči, pravega dvatisočaka. Osvežili smo se v bohinjskem jezeru in okrepčali v Majdini kuhinji. Duhovno so nas obogatile skupne maše z našim župnikom Andrzejem, še posebej tista v naravi, ko smo sestopali z Debele peči. Druženje v župnijskem domu in zabavni večeri pa so dodali tisto piko na i, da smo se lahko med seboj še bolj povezali.

Proti koncu tedna smo že kovali načrte, kako bomo takšen teden zagotovo organizirali tudi prihodnje poletje.

Najlepša hvala vsem, ki ste nas s svojimi darovi podprli, posebej tudi kmetiji Kastelic, ki nas je tik pred odhodom založila s sadjem, zelenjavo in jogurti. Bog vam povrni za vašo radodarnost!

AMJ