JEZUS KRISTUS KRALJ VESOLJSTVA, 20.11.2022

18.00: +stric

Sreda, 23.11.2022 - Klemen I., papež
18.00: ++Primar in Bedenik

Četrtek, 24.11.2022 - Andrej Duc-Lac, duhovnik in drugi vietnamski muč.
18.00: +Brane Moder, obletna
           +starši Franc in Milka Jereb, Zofija in Mimi Avšič

Petek, 25.11.2022 - Katarina Aleksandrijska, devica, mučenka
18.00: +Stanislav Kukavec, 30. dan

Sobota, 26.11.2022 - Leonard Portomavriški, redovnik, misijonar
18.00: za zdravje

Nedelja, 27.11.2022 - 1. adventna nedelja, Modest in Virgil, škofa, apostola Karantanije
                                     NEDELJA KARITAS
   7.00: +Jože Pavlič, obletna
   8.30: +starši in brat Šuštar

Zadnji teden novembra bo molitev za rajne potekala po tedenskem razporedu.

V ponedeljek bomo po maši imeli češčenje Najsvetejšega.

Z jutrišnjim dnem začenjamo TEDEN KARITAS, ki se bo odvijal v duhu letošnjega naslova SRCE, KI SPREJEMA in zaključil prihodnjo prvo adventno nedeljo s t.i. Nedeljo Karitas - takrat bo tudi nabirka namenjena za potrebe župnijske Karitas.

Prireditev »Mladi za Karitas« bo en teden pozneje , 4.12. na drugo adventno nedeljo, se bo združila z miklavževanjem.

Srečanje mladinske skupine bo v četrtek ob 20h.

V soboto, 26.11. ob 10 uri, bomo izdelovali adventne venčke, ki jih boste lahko kupili v soboto zvečer in na 1.adventno nedeljo. Lepo povabljeni, da pridete na delavnico in prinesete s seboj zelenje in okraske!

V adventnem času bo Marijin kip potoval od družine do družine. Če ste pripravljeni sprejeti Marijo za en dan na svoj dom, da bi ob njej molili za svojo družino, za župnijo in sploh za potrebe ljudi, potem se vpišite na seznam, ki bo na spletni strani. Prva družina lahko Marijino podobo odnese domov že prihodnjo nedeljo. V zakristiji boste dobili leseno škatlo v katero položite Marijin kip in ga odnesete domov. Naslednji večer prinesete pred mašo Marijo nazaj na stojalo ob oltarju, po maši jo vzame druga družina. Sprejmite Marijo v svoje toplo družinsko ognjišče že v prvih dneh adventa.

Za prijavo za sprejem Marijinega kipa kliknite na:  POVEZAVA - PRIJAVA za MARIJO.

Bog povrni za današnje darovanje!