ZAKONCI JUBILANTI - ZAHVALNA NEDELJA, 6.11.2022

Na drugo novembrsko nedeljo smo pri župnijski sveti maši obhajali nedeljo zakonskih jubilantov.

Vida in Tomi sta praznovala srebrno poroko, Silvija in Aleš pa trideset let skupnega življenja. Vsi so tako kot pred leti stopili pred oltar. Župnik Andrej je vsakemu paru posebej ovil štolo okrog sklenjenih rok in ponovno blagoslovil zakonsko zvezo. S tem je vsak par tudi obljubil, da se bo še naprej z božjo pomočjo trudil za zakonsko ljubezen in spoštovanje.

In ker zakon ni vedno plovba po mirnem morju ampak včasih tudi med valovi in nevihtami, smo v sklepni pesmi prosili Marijo, naj še naprej krmari in brani naš življenjski čolnič.

Ker je bila to tudi zahvalna nedelja, je župnik na začetku sv. maše blagoslovil letošnje pridelke, ki so bili okrog oltarja, na koncu pa smo se tudi zanje in za vse dobro, kar smo prejeli v em letu zahvalili Bogu.

S+A

Fotogalerija ZAHVALNE NEDELJE