DAN ODPRTIH VRAT ŽUPNIJE LJ-ZADOBROVA, 4.6.2023

V nedeljo, 4. junija, bomo imeli v naši župniji DAN ODPRTIH VRAT.

Začeli bomo z redno sv. mašo ob 8,30. Po maši se dobimo na župnijskem dvorišču in parkirišču, kjer bo imel vsak možnost še bolj spoznati našo župnijo. Na različnih stojnicah se bodo predstavile različne župnijske skupnosti, ki delujejo v naši župniji in dejavnosti, kjer smo župljani tudi še aktivni: mladinci, skavti, zakonske skupine, ŽPS, pevski zbori in še marsikaj drugega.

Ob prigrizku in kavici ter drugih dobrotah bo tudi priložnost za pričevanje, spoznavanje in predvsem povezovanje vseh dobronamernih ljudi v naši župniji, zato povabite sosede in znance, ki so se morda v zadnjem letu priselili v našo župnijo ter tudi tiste, ki bi nas želeli spoznati. Priložnost bo tudi, predvsem za mlajše, da se boste preizkusili pri različnih igrah.

Organizatorji obljubljajo, da bo poskrbljeno tudi za hrano, tako da vam ta dan doma ne bo treba kuhati kosila.  :)

Tako bo to lepa priložnost za pričevanje in tudi vstopna točka za spoznavanje delovanja Svetega Duha v naši župniji.

POVABLJENI IN DOBRODOŠLI VSI!

Urednik