ORATORIJ 2024 - zaključek, 1.9.2024

Letošnji oratorijski teden, katerega se je udeležilo 85 otrok, vodilo pa ga 24 animatorjev, smo zaključili z nedeljsko sveto mašo v župnijski cerkvi.

Sodelovali smo s petjem, za glasbeno spremljavo pa je poskrbel naš oratorijski bend. Otroci, ki so se udeležili ministrantske delavnice so ministrirali, mnogi od njih prvič, zato je bilo okoli oltarja pestro. Sveto mašo smo zaključili z letošnjo himno »Ostanem zvest«.

Po maši je zunaj na dvorišču sledila pogostitev in predstavitev nekaterih delavnic, iz zvonika pa se je slišalo pritrkavanje mladih pritrkovalcev. Predstavila se je tudi plesna delavnica, nekateri starši pa so se opogumili za igro odbojke.

Hvala vsem, ki ste nas cel teden podpirali z raznimi dobrotami in tudi z molitvijo. Se vidimo naslednje leto.

MT

Sv. maša in zaključek Oratorija 2024 - FOTOGALERIJA