SREČANJE BIRMANCEV Z NADŠKOFOM STRESOM

V torek, 17. aprila, je našo župnijo pred sv. birmo obiskal g. nadškof dr. Anton Stres in se srečal z letošnjimi birmanci in župnijskimi sodelavci.

Pri srečanju z birmanci je nadškof skozi katehezo o pomenu birme birmance opozoril, da bodo s prejemom darov svetega duha postali Jezusovi pričevalci in podobni apostolu Janezu.
Obenem je na ta način tudi prveril njihovo znanje o pomenu zakramentov, predvsem pa darov, ki so povezani s prjrmom zakramenta sv. birme.

Po sv. maši se je g. nadškof srečal še z župnijskimi sodelavci, ki so mu predstavili vse skupine, ki delujejo v župniji.
Na koncu je g. nadškof še sam povzel vtise, ki jih je dobil ob obisku župnije in pohvalil vse za prizadevno delo, zaradi katerega je župnija živo in živahno občestvo.

Nekaj fotoutrinkov s srečanja si lahko ogledate v fotogaleriji.

Urednik