3. VELIKONOČNA - PAPEŠKA NEDELJA - 22.04.2012

Nedelja, 22.4.2012 - 3. VELIKONOČNA - PAPEŠKA
7.00: +Franci ZAVRL, obl.
9.00: za žive in pokojne župljane

Ponedeljek, 23.4.2012 - Jurij, mučenec
19.00: ++SKALAR IN ČERNETOVI

Torek, 24.4.2012 - Marija Kleopova
19.00: +Martina PIBERNIK, 7. dan

Sreda, 25.4.2012 - Marko, evangelist
19.00: +Ivanka ŠUŠTAR, 3. obl.

Četrtek, 26.4.2012 - Marija mati dobrega sveta
19.00: ++iz družine FILONI

Petek, 27.4.2012 - Hozana Kotors
19.00: NI SVETE MAŠE

Sobota, 28.4.2012 - Ludvik, duhovnik
19.00: ++ DEŽMAN Franc in Jožefa, obl. in Igor BONČAR

Nedelja, 29.4.2012 - 4. VELIKONOČNA - NEDELJA DOBREGA PASTIRJA
7.00: za žive in pokojne župljane
9.00: ++BABNIKOVE iz Spodnje Zadobrove

Ne pozabimo na novo številko Družine ter zadnje številke Ognjišča, revije Prijatelj in Misijonska obzorja.
Od danes pa do vključno prihodnje nedelje obhajamo teden molitve za duhovne poklice. Vsak dan bomo kratko razmišljali o duhovnih poklicih in v ta namen več molili.
Lepo vas vabimo, da bi prihajali k sveti maši tudi na delavnike v tem tednu in se pridružili skupni molitvi za duhovne poklice.

V torek ob ob 19.45 srečanje za starše veroučencev, ki obiskujejo verouk za 1., 2., 4., 5., 6. in 7. razred.
Starši vzemite to obvestilo resno in se radi udeležite tega srečanja. Pridite tudi tisti starši, ki niste prišli na zadnja srečanja.

V sredo bo ob 19.45 srečanje skupine, ki pripravlja župnijski dan. Župnijski dan bomo obhajali na nedeljo, 13. maja popoldne. Ker bomo imeli takrat tudi družabni srečelov, vas prosimo za raznovrstne dobitke. Kdor lahko daruje kakšen dobitek ali več dobitkov, naj jih prinese v župnišče.

V petek izjemoma ne bo svete maše.

V soboto bo ob 17.30 srečanje za vse ministrante.

V nedeljo bomo obhajali praznik Dobrega pastirja. Ta dan je še posebej namenjen molitvi za duhovne poklice.

Po sveti maši v nedeljo 22. 4. odprta župnijska knjižnica.

Po slovesnosti svete birme gre posebna zahvala pevcem obeh mešanih zborov, ki so veliko truda in časa vložili v vaje ter se izredno potrudili s petjem pri sami slovesnosti svete birme. Naj voditeljem obeh zborov in vsakemu pevcu Bog to obliko sodelovanja v župniji bogato povrne.

Zahvala vsem, ki ste sodelovali pri čiščenju cerkve in okolice, postavili mlaje, zahvala vsem ministrantom, zvonarjem, krasilcem cerkve, vsem, ki ste darovali pecivo in seveda birmancem, staršem, botrom in vsakemu župljanu, ki je kakor koli sodeloval in dodal svoj delež, da bi bila slovesnost res Bogu v čas in duhovno pomoč birmancem. Hvala prav vsakemu. Posebna zahvala staršem za darilo in besede zahvale.

Ker danes obhajamo obletnico izvolitve sedanjega papeža, bomo zapeli zahvalno pesem.