ŽUPNIJSKA KARITAS DOBILA SVOJE PROSTORE

Sodelavci župnijske Karitas so dobili svoje prostore, kar jim bo precej olajšalo delo.Mesečno srečanje župnijske Karitas v ponedeljek, 7. junija, je bilo nekaj posebnega. Potem ko so se prisotni dogovorili o pomladanskem srečanju starejših (20. 6.) in o junijski delitvi hrane iz zalog EU, jih je g. župnik presenetil s povabilom, da se napotijo v kletne prostore župnijskega doma in si ogledajo sobo, kjer bo ŽK lahko v prihodnje delovala. Za udeležence srečanja je bilo to res prijetno presenečenje: iz nekdanje ropotarnice blizu garaže je nastal vzorno opremljen prostor s potrebnimi policami, regali, delovno mizo ipd., kar bo sodelavcem Karitasa omogočilo delovanje v veliko bolj urejenih razmerah kot doslej. G. župnik je sobo tudi blagoslovil, sodelavci ŽK pa so se njemu in novim ključarjem, ki so prostor uredili, prav lepo zahvalili.ŠTKako je bilo na otvoritvi novega prostora za Karitas, si lahko ogledate tukaj.