25. NEDELJA MED LETOM

Petek, 28.9.2012 - Lovrenc in drugi japonski mučenci
19.00: + Vera in Stane ZAJC ter Silva in Franc ŽEJN

Sobota, 29.9.2012 - Mihael, Gabrijel Rafael,  nadangeli
19.00: + Marjan ŠINKO, 30. obl.

Nedelja, 30.9.2012 - 26. NEDELJA MED LETOM
7.00: ++ iz družine FILONI
9.00:   za žive in pokojne župljane

Novi številki Družine je priložena drobna revija Mladi val, ki je namenjena  predvsem mladim. Ne le mladi sami ampak tudi starši, ki imate v družini srednješolca ali študenta radi kupite novo Družino.

Jutri, v ponedeljek, bomo obhajali god blaženega Antona Martina Slomška.

Vsak ponedeljek po sveti maši nekaj časa molimo pred Najsvetejšim in prosimo za poglobitev vere. Posebno vabimo k molitvi starše in stare starejše, da bi prihajali ob ponedeljkih in prosili za vero svojih otrok in vnukov.

V sredo bo takoj po maši srečanje članov tajništva župnijskega pastoralnega sveta.

V sredo bo ob 20h srečanje za katehumene. Odrasli, ki še niso prejeli katerega ali nobenega od zakramentov kot so krst, spoved, obhajilo ali  sveta birma, se še vedno lahko pridružijo katehumenom tako, da pridejo v sredo ob 20h na srečanje.

Vsak petek je ob 20h srečanje za mlade, ki so že končali osnovno šolo. Vabimo še ostale mlade, ki se še niso odločili, da bi prihajali k petkovim mladinskim srečanjem, da se opogumijo in pridružijo že v petek.

Vsem, ki ste darovali pecivo in druge dobrote za skupno praznovanje žegnanjske nedelje, iskrena hvala.
Zahvala vsem za darovanje prejšnjo nedeljo. Pri obeh mašah ste darovali 1.215 evrov. Bog vam povrni.

V stari cerkvi je odstranjen omet do določene višine, da se stene sedaj sušijo. V nekaj naslednjih dneh pa bodo končana dela s povsem novo električno napeljavo, ki bo tokrat dana v cevi. Zaradi preklopa električne napeljave, kakšen dan ne bo zvonilo.

Veroučne knjige in zvezke lahko v župnišču kupite samo še do srede. Potem jih bo potrebno kupiti v trgovinah z verskim tiskom.

Ponovno vabimo vse starše, stare starše in botre, ki imate veroučence do šestega razreda osnovno šole, da bi jim naročili versko revijo Mavrico. Celoletna naročnina znaša 32 evrov. Mladim od sedmega razreda naprej in srednješolcem pa bi naročili revijo Ognjišče.

Do konca septembra se še lahko prijavite za romanje v Loreto, San Giovanni Rotondo in Lanciano, ki bo od 9. do 11. novembra. Več o romanju si lahko preberete na panoju v preddverju.

Pevske vaje za mlajši otroški zbor so vsak petek ob 17,15. V ta zbor so povabljeni predšolski otroci in otroci do tretjega razreda osnovne šole.
Pevske vaje za otroško mladinski zbor so prav tako vsak petek tudi  ob 17.15. V ta zbor so povabljeni otroci od tretjega  do devetega razreda in mladinci.