TOMAŽEV LIST št. 34 - oktober 2012

Ob začetku Leta vere, ki se bo začelo v oktobru, nas o bistvu verovanja in razumevanja naše vere sprašuje in obenem vzpodbuja k poglobitvi naše vere in k molitvi tokratni uvodnik Tomaževega lista.

Sledi vzpodbuda za osebno, družinsko in župnijsko molitev, predvsem rožnega venca, v mesecu oktobru.  Z začetkom Leta vere naj bo ta še bolj poglobljena.

Nekaj o začetku delovanja skupine "Zlat jesen" si preberite v nadaljevnju Tomaževega lista.

Kako prejemati sveto obhajilo in se nanj notranje pripraviti! Tudi o tem si preberite v TL.

Sledi še obvestilo o zbiranju oblačil v župnijski Karitas in pregled pomembnejših oktobrskih dogodkov po datumih.

Za ogled ali prenos Tomaževega lista kliknite na povezavo: Tomažev list - oktober 2012