26. NEDELJA MED LETOM

Četrtek, 4.10.2012 - Frančišek Asiški, redovni ustanovitelj
       +Marko BUDIŠA, 7. obletna

Petek, 5.10. 2012 - PRVI PETEK
 Marija Favstina Kowalska, red.
       +Ivan NAROBE

Sobota, 6. 10.2012 - Bruno, redovnik,  ustanovitelj kartuzijanov
       +Franc ŠALAMUN, 1. obletna

Nedelja, 7.10.2012 - 27. NEDELJA MED LETOM, rožnovenska nedelja
7.00: +Franci ZAVRL in +Albin BRADEŠKO
9.00:   za žive in pokojne župljane

Danes so od verskega tiska na voljo nova številka Družine in Ognjišče ter nova številka Tomaževega lista za mesec oktober. V Tomaževem listu je več obvestil za mesec oktober, ki si jih radi preberite.

Jutri bomo vstopili v mesec oktober, ki je posvečen naši skupni Materi Mariji. Vsak delavnik bomo ob 19h Marijo počastili in se ji priporočili s skupno molitvijo rožnega venca v cerkvi. Prvi teden bomo molitev rožnega venca namenili za  osebno duhovno prenovo in duhovno prenovo župnije. Po skupni molitvi rožnega venca bo sveta maša. Vsi ste vsak delavnik lepo povabljeni k molitvi rožnega venca. Ob nedeljah je molitev rožnega venca v cerkvi pol ure pred začetkom svete maše. Čutimo kako hitro podležemo mlačnosti, poplitvenosti in duhu posvetnosti, zato prosimo za pomoč iz nebes, da bi se duhovno poglobili in prenovili. Starši molite za svoje otroke, zakonci drug za druga, prosimo za sorodnike, sodelavce, prijatelje, župljane in vse ostale ljudi.
Ob ponedeljkih bodo molili naprej rožni venec bodoči birmanci, ob torkih veroučenci iz ostalih razredov, vsako sredo člani Župnijske Karitas, vsak četrtek člani mešanih pevskih zborov, ob petkih člani župnijskega pastoralnega sveta, ob sobotah pa ministranti.
Kdor ne more priti k molitvi rožnega venca v cerkev, naj ga rad moli doma.

V ponedeljek bo po molitvi rožnega venca in po sveti maši, srečanje za člane Župnijske Karitas.

V torek bo ob 20h srečanje za člane župnijskega pastoralnega sveta.

Petek bo prvi v mesecu. Dopoldne bo obhajanje bolnikov in starejših na domu. Sporočite, če bi kdo ob bolnikov in starejših želel na novo prejemati na prve petke sveto obhajilo na domu.
V tednu, ki je pred nami radi pristopite k sveti spovedi v duhu dobre priprave na prvi petek. Na sam prvi petek se potrudite za udeležbo pri sveti maši.

V petek bo ob 20h srečanje za drugo zakonsko občestvo.

Sobota bo prva v mesecu, posvečena Srcu Marijinemu.

Nedelja, 7. oktobra, bo rožnovenska nedelja.

V nedeljo bo izlet za tretje zakonsko občestvo.

Danes bo po sveti maši odprta župnijska knjižnica.