31. NEDELJA MED LETOM

Nedelja, 11.11.2012 - 32. NEDELJA MED LETOM
7.00: + Franci ZAVRL in ++ BRADEŠKOVI
9.00: za žive in pokojne župljane

Danes ni nove številke Družine, ker je bila prejšnji teden dvojna.

V tednu, ki je pred nami je zopet redno verouk.

Ob ponedeljkih bomo po sveti maši in molitvi za pokojne molili še pred Najsvetejšim. Prosili bomo predvsem za dar vere.

V ponedeljek bo ob 19.45 srečanje za člane Župnijske Karitas.

V torek bo ob 20h srečanje za člane župnijskega pastoralnega sveta.

Vsi, ki boste šli na romanje v Loreto, San Giovanni Rotondo in Lanciano, se zberete v petek, 9. novembra, zjutraj ob 3h 45 minut pred župniščem v Zadobrovi. Bodite točni, da ne bo potrebno koga čakati. Vsak romar mora imeti s seboj bodisi veljavno osebno izkaznico ali veljaven potni list. Odhod bo ob petnajst minut pred četrto zjutraj. V petek je predvideno kosilo, nekoliko naprej od Loreta. Povratek bo v nedeljo približno do polnoči. Kdor še ni vplačal celotnega zneska, skušajte to urediti  do četrtka.

V mesecu novembru bomo po vsaki delavniški maši molili za pokojne, ki ste jih ali jih še boste priporočili v molitev. Vsaj na dan, ko bodo imenovani pokojni, ki jih je kdo priporočil, se potrudite in pridite k sveti maši, če ne morete priti večkrat.
Še vedno lahko sporočite imena pokojnih, za katere želite, da bodo vključeni v naše skupne molitve.

Na nedeljo, 18. novembra, bo med sveto mašo ob 9h župnijsko srečanje bolnikov in starejših ljudi. Pravočasno obvestite bolnike in starejše o tem srečanju in se jim ponudite za prevoz in spremstvo.

Na nedeljo, 9. decembra, bo pri sveti maši ob 9h srečanje zakonskih jubilantov. Vse, ki ste ali še boste letos obhajali: 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50 ali več let zakonskega življenja, vabimo, da se tega zahvalnega srečanja radi udeležite. Zakonski jubilanti čim prej potrdite svojo udeležbo v župnišču.

Danes boste ob izhodu iz cerkve dobili pisne spodbude in priporočila za leto vere Možje in fantje boste dobili svoje besedilo, žene in dekleta svoje, otroci pa svoje. Doma si te  spodbude radi celo večkrat preberite.

Predstavniki Društva Vincencijeve zveze dobrote nam bodo ob koncu maše ob 9h kratko predstavili svojo dobrodelno dejavnost. Izdali so poseben koledar, ki stane 10 evrov. Kupili ga boste lahko v preddverju. Z nakupom koledarja boste pomagali ljudem na robu družbe, katerim se člani Vincencijeve zveze dobrote posebej posvečajo.