VABILO NA SREČANJA ZA MLADE

DEKLE, FANT !
Si že bil kdaj noro zaljubljen in nisi več vedel, kje se te drži glava? Imaš morda fanta ali dekle in je zaljubljenost že prešla v bolj resno ljubezen? Morda pa še vedno iščeš tistega najbolj idealnega/idealno zate…

Prav vsi mladi se srečujemo s podobnimi problemi. Včasih so nam lahko pogovor, pričevanja in strokovni nasveti v veliko pomoč. V ta namen bomo v župniji Ljubljana Zadobrova organizirali posebna srečanja. Na prvih petih srečanjih bosta z nami posebna gosta: mlada zakonca, ki bosta z nami z veseljem delila svoje znanje in  izkušnje. Pogovarjali se bomo o tem, kakšen je idealen partner, kdaj zaljubljenost preraste v ljubezen, kako vem, da je nekdo res tisti pravi zame, kakšne so razlike med moškim in žensko ter kako te razlike premagovati, kako reševati konflikte in še mnogo drugega.

Srečanja bodo oblikovana dinamično. Popestrili jih bomo z raznimi kratkimi filmčki, slikami, pričevanji in tudi kakšno debato. To bo odlična priložnost, da združimo prijetno druženje z vrstniki in s koristnimi nasveti za življenje.

Datumi srečanj v prvem sklopu:
1.)  1. februar 2013
2.) 15. februar 2013
3.) 22. februar 2013
4.)   8. marec 2013
5.) 15. marec 2013

Srečanja bodo v župnišču v Zadobrovi, vsakič ob 20.00.
Povabi še svoje prijatelje, sorodnike in sošolce te starosti.
Lepo te pozdravljamo in upamo, da se vidimo že na prvem srečanju.

Milan Grden, župnik in člani mladinske skupine.