TOMAŽEV LIST št. 38 - februar 2013

V uvodniku februarske številke Tomaževega lista si preberite zahvalno pismo družine, za katero smo zbrali dar na dobrodelni prireditvi 25. novembra 2012.

Sledi povabilo na postno romanje na Madžarsko - slovensko Porabje, ki bo skupaj z župnijo LJ - Polje v soboto, 9. marca. Pohitite s prijavami!

V novem koledarskem letu so lanskoletni "milijonarji dobrote" povabljeni, da tudi letos s svojo dobrodelnostjo (6€ za celo leto) nadaljujejo. Povabljeni pa tudi novi milijonarji.

Prvo postno soboto, 16. marca, bo v župniji Fužine dekanijski molitveni dan za nove duhovne poklice. Če ne bomo molili, ne bo novih, prepotrebnih duhovnih poklicev.

Vabiloma za ogled drame "Sem mislil, da sem sam" o našem mučencu Lojzetu Grozdetu, ki bo 7.februarjav domu v Zadvoru in na zanimivo srečanje "Zlata jesen", kjer bo gost literarni zgodovinar dr. Matija Ogrin, sledi še koledarski pregled pomembnejših dogodkov v mesecu februarju.

Za ogled ali prenos Tomaževega lista kliknite na povezavo: TOMAŽEV LIST - februar 2013

ur.