KRIŽEV POT V ŽIVO 2013

Letos smo križev pot ob živih slikah, ki so jih uprizorili mladi, na cvetno nedeljo zaradi slabega vremena molili v cerkvi.

To popoldne se je prezbiterij v cerkvi spremenil v jeruzalemski tempelj, ulice in Golgoto.
Medtem, ko je g. župnik bral zelo lepo sestavljeno besedilo križevega pota, so mladi uprizarjali posamezne postaje križevega pota. Ob vsaki posamezni postaji nas je opomnil na probleme in naše slabosti, ki nas vsakodnevno tarejo in zaradi katerih je Jezus tudi moral trpeti.

Mladim, ki so pridno vadili pod budnim očesom g. župnika, zares hvala za lepo uprizorjen križev pot, kateri nas je popeljal v začetek velikega tedna, ki se bo preko trpljenja in smrti prelil v veličastno zarjo Kristusovega vstajenja na velikonočno jutro.

Za ogled fotogalerije kliknite na sliko.

Molitev križevega pota najdete v rubriki "Za dušo"!

MM