Nedelja, 14.4.2013 - 3. VELIKONOČNA

Nedelja, 21.4.2013 - 4. VELIKONOČNA  - Nedelja Dobrega Pastirja
7.00:   ++ZAVRL  in ++ ROMETOVI
9.00:   za žive in pokojne župljane

V novi številki Družine je več  člankov o škofu Rožmanu. Zlasti bi radi prebrali na petnajsti strani članek z naslovom: Družinska molitev povezuje.
Izšla je tudi nova številka Misijonskih obzorij.

Od danes pa do prihodnje nedelje obhajamo teden molitve za duhovne poklice. Vsak večer bomo molili v ta namen in imeli pri maši krajše razmišljanje o duhovnih poklicih. Posebej vabimo k sveti maši v torek, ko bomo darovali sveto mašo za duhovne poklice.

V torek bo ob 20h srečanje za člane gospodarskega sveta.

V sredo bo ob 17.30 srečanje z imenom Zlata jesen. Naš gost bo na tem mesečnem srečanju dr. Tone Kunstelj, zdravnik pediater in stalni diakon. Iz njegovega vsestransko dejavnega življenja bomo lahko slišali marsikaj zanimivega. Srečanja z imenom Zlata jesen so namenjena vsem župljanom, tako starejšim, odraslim in mladim. Me delom na vrtu, polju in doma, si vzemite dobro uro časa tudi za to srečanje, ki bo gotovo prijetno in zanimivo. O tem si preberite obvestilo v Tomaževem listu.

V sredo bo ob 20h srečanje za tretje zakonsko občestvo.

V soboto bo tretji letošnji dan birmancev. Vsi kandidati za birmo se zberejo do 15h pred župniščem. Od 15h naprej bo zanje poseben program. Med ostalim bo gostja na tem srečanju tudi mlada redovnica sestra Maja Ahčin, da bo spregovorila o svoji zelo zanimivi odločitvi za duhovni poklice, saj  prav ta teden obhajamo teden molitve za duhovne poklice. Srečanje bomo zaključili s sveto mašo ob 19h, h kateri vabimo vse starše birmancev in botre, saj bo pri maši razmišljanje namenjeno staršem in botrom.

V nedeljo bomo obhajali nedeljo Dobrega pastirja. V nedeljo, 21. aprila bo ob 9h družinska sveta maša, namesto 28. aprila, ko bodo otroci morda takrat že kam odšli, ker bodo v šoli daljši čas prosti. Vse družine v nedeljo ob 9h lepo vabimo k sveti maši.

V nedeljo bo pri obeh mašah mesečno darovanje za obnovo stare cerkve.

Danes bo lahko eden iz družine dobil pisno obvestilo o srečanju z imenom Zlata jesen in vabilo za družinsko maši. Obe vabili sta na istem listu.

V nedeljo, 21. aprila, bo v Zavodu Svetega Stanislava v Šentvidu nad Ljubljano  muzikal o Materi Tereziji. Ta dan bosta dve predstavi; prva ob 17h, druga pa ob 20h.

Po maši lahko danes obiščete župnijsko knjižnico.