BINKOŠTI

Nedelja, 26.5.2013 - NEDELJA SVETE TROJICE
7.00:   za žive in pokojne župljane
9.00:   +Franc DEŽMAN, 20. obletna

Nova številka Družine poleg ostalega vsebuje na strani 10 tudi pomenljiv članek z naslovom: "Zakrament odpada", katerega radi preberite.
Še vedno je na voljo zadnja številka Ognjišča.

Znova vabimo vsak delavnik otroke k šmarnicam ob 18.30, ob 19h pa odrasle k sveti maši in šmarnični pobožnosti.

Jutri, v ponedeljek, bomo obhajali praznik Marije Matere Cerkve in hkrati tudi binkoštni ponedeljek. Jutri bosta dve sveti maši: prva bo ob 9h, druga pa ob 19h.

V petek bo praznik Marije Pomočnice kristjanov, oziroma Marije Pomagaj.

V soboto izjemoma ne bo svete maše in tudi ne šmarnične pobožnosti.

Prihodnjo nedeljo bomo obhajali nedeljo Svete Trojice.

V nedeljo bo ob 9h družinska sveta maša. Vse družine vabimo, da bi z veseljem prišle k skupnemu družinskemu slavju  pri sveti daritvi.

V nedeljo bo po naročilu škofov  pri obeh mašah nabirka kot pomoč pri socialnem zavarovanju tistim duhovnikom, ki sami ne zmorejo kriti visokih stroškov zavarovanja.

Zahvala vsem, ki ste doslej prispevali dobitke za srečelov, ki bo 9. junija v sklopu dobrodelne prireditve Mladi za Karitas. Seveda lahko še vedno prispevate dobitke.

Bog povrni vsem, za darove prejšnjo nedeljo pri  darovanju. Pri obeh mašah ste darovali 821 evrov. Vsakemu hvala!

Velika pohvala in zahvala vsem, ki ste prejšnji teden opravili veliko dela pri cerkvi.

Na petek, 31. maja, bo šmarnično branje za otroke pri nas prebral  sam  avtor šmarničnega branja za otroke, gospod Gregor Čušin. Po sveti maši pa bo uprizoril monodramo: Vera levega razbojnika. Zadnji dan maja si rezervirajte večer za udeležbo pri maši in monodrami gospoda Čušina.