TOMAŽEV LIST št. 42 - JUNIJ 2013

Tomažev list v mesecu juniju - rožniku, ki je posvečen srcu Jezusovemu  v uvodniku prinaša razmišljanje o pomenu duhovnih poklicev, posebej duhovnikov.

Sledi župnikova zahvala katehistinjama ob zaključku veroučnega leta.

V nadaljevanju sta obvestili o srečanju bolnih in ostarelih v naši župniji in o vseslovenskem romanju bolnikov na Brezje.

Tudi letos ste povabljeni na peš-romanje naše župnije na Brezje, ki bo v noči 21. junija na 22. junij.

V povezavi z uvodnikom je tudi prošnja za molitev devetdnevnice za nove duhovne poklice, še posebej v naši župniji.

Obvestilu o slovesnosti ob 50-letnici smrti Božjega slušabnika, škofa Antona Vovka, pa sledi še pregled pomembnejših dogodkov v župniji v mesecu juniju.

Za ogled ali prenos Tomaževega lista kliknite na povezavo: TOMAŽEV LIST - junij 2013