KATEHUMENAT

PRIPRAVA ODRASLIH NA KRST, SVETO OBHAJILO IN BIRMO

Odrasle, ki še niso bili krščeni, pri prvem obhajilu in birmi  vabimo, da se  odločijo za  pripravo na prejem teh zakramentov. Morda je bil kdo že krščen, ni pa bil pri obhajilu in birmi, ali pa  ni prejel samo zakramenta svete  birme, pa bi se želel pripraviti na prejem teh zakramentov, ki jih še ni prejel, ima sedaj  za to priložnost.
Odrasla oseba, ki se pripravlja na prejem vseh treh ali le katerega od teh treh zakramentov, se imenuje katehumen, priprava pa katehumenat.

Vse, ki bi vas utegnila ta priprava zanimati obveščamo, da se bo  začela 25. septembra 2013, ob 20h v župnišču v Zadobrovi. Če je možno bi se prej oglasili vsaj po telefonu:  549-10-90  ali 041-905-496  ali osebno na Cesti na Kope št. 11 v župniji Ljubljana Zadobrova. Če ni možna predhodna najava, lahko pridete  v sredo, 25. septembra 2013, ob 20h na prvo srečanje.

Priprava Vas ne obvezuje, da morate potem prejeti zakramente. Skupaj s katehumenom vabimo na srečanja tudi sozakonca, fanta, dekle, brata, sestro, prijatelja, spremljevalca...
Naj Vam ne bo nerodno, pridite, nelagodje bo hitro mimo.

Milan  Grden, župnik