VABILO NA PRVO SKUPNO SREČANJE

SPOŠTOVANI STARŠI BIRMANCEV IN BIRMANCI!

Tekoče  veroučno leto je izredno pomembno za vsakega birmanca/ko in vsako družino birmanca. Brez dobre duhovne priprave na tako pomemben zakrament kot je sveta birma, ne more biti pravega učinka tega svetega dogodka.
Ni dovolj, da se pripravlja le birmanec, potrebno je sodelovanje in priprava tako družine, botrov in celotne župnijske skupnosti. Komur gre za prejem zakramenta  v pravem duhu in komur gre za duhovni učinek, bo s svoje strani naredil vse, da se to uresniči.

Zato vaju spoštovana oče in mati birmanca/ke in vse birmance vabim  v torek, 24. septembra 2013,  ob 19.45 na skupno srečanje, ki bo v novi cerkvi v Zadobrovi. Ta dan bomo obhajali god blaženega Antona Martina Slomška, zato vas vse tri vabim, če morete priti že ob 19h k sveti maši v staro cerkev, da boste priporočili birmanca/ko Bogu in blaženemu Slomšku, ki je tako cenil zakramente. Temu pa bo sledilo srečanje v novi cerkvi.

Vas lepo pozdravljam in vse tri pričakujem na srečanju!

Milan Grden, župnik in katehet