TOMAŽEV LIST št. 47 - NOVEMBER 2013

Uvodnik novembrskega malo obsežnejšega Tomaževega lista nas v duhu apostola Pavla in papeža Frančiška nagovarja h gorečnosti za oznanjevanje Božjega kraljestva.
To je tudi naše poslanstvo.
Da to lahko delamo, pa moramo biti čisti v srcu in duši, zato sledi vabilo k sveti spovedi.

Sledi obvestilo o dogajanju na praznik vseh svetnikov - 1. november.

Preberite si tudi, kdaj bo letos zbiranje ozimnice za bogoslovno semenišče.

Še enkrat sta dodani vabili na romanje za moške in fante ter romanje za kmetovalce.

V nedeljo 10. novembra bo srečanje bolnikov, invalidov in starejših občanov, v nedeljo 17. novembra pa zakoncev jubilantov - prijavite se!.
Preberite si tudi o srečanjih za birmanske botre.

Nekaj besed je namenjenih tudi cerkvenim pevcem in njihovi zavetnici sv. Ceciliji.
V sredo 27. novembra bo zvečer ob 20. uri koncert duhovniškega okteta "Oremus".

O klicu "Na pomoč" naših rajnih, ki so morda v vicah in zadoščujejo za svoje slabosti in o tem kako jim mi lahko pomagamo si preberite v nadaljevanju.
Sledi vprašanje o tem, kje imamo Sveto pismo in spodbuda, da bi ga večkrat vzeli v roke.

Ob Zahvalni nedelji sledi zahvala župnika vsem, župnijskim sodelavcem, ki kakorkoli darujete svoj čas ali denar za našo župnijo.

Na koncu so še kratka obvestila , kdaj se bo kaj pomembnejšega dogajalo v župniji v mesecu novembru.

Za ogled Tomaževega lista kliknite na povezavo: TOMAŽEV LIST - november 2013

Urednik