Preskoči na vsebino

DEKANIJSKI MLADINSKI NOGOMETNI TURNIR

V soboto, 19. oktobra, se nas je zbralo 7 mladih navdušencev za 2. mešani mladinski dekanijski nogometni turnir v Zalogu. Prijavilo se je 6 ekip - Ihan, Fužine, Žale, Zalog, Kodeljevo ter Zadobrova. Vsako ekipo je sestavljalo 5 igralcev; 3 fantje in 2 punci.

Začeli smo s skupinskim delom, kjer smo tri tekme zmagali, dve pa izgubili ter se tako uvrstili v polfinale. Izgubili smo tekmo proti Zalogu, a vseeno ostali v igri za stopničke. Z ekipo iz Žal smo po remiju in podaljšku ter izvajanju prostih strelov dosegli odlično tretje mesto.

Prvo mesto je osvojila ekipa iz Kodeljevega, ki je v finalni tekmi s 4:2 premagala Zalog, ki se je uvrstil na drugo mesto. Za nami pa so bile še ekipe iz Žal, Fužin in Ihana.

Turnir smo sklenili s podelitvijo pokalov in sklepom, da se naslednje leto zopet srečamo.