V NOVO LETO S ŠKOFOM JAMNIKOM

Obiskovalci sv. maše na novoletno jutro ob 9 h smo bili nemalo presenečeni, ko smo ob vstopu ministrantov in duhovnika zagledali tudi škofovsko mitro in palico, ki ju je nosil ljubljanski pomožni škof Anton Jamnik.

Nenadejan obisk je zelo poživil novoletno bogoslužje; v dušo segajoče so bile zlasti škofove vzpodbudne in vedre besede, vlivajoče v današnji turobni čas tako potrebno veselje in upanje. Ob naših letošnjih prizadevanjih za duhovne poklice so bili zanimivi tudi odgovori, ki jih je spoštovani gost dal na vprašanje g. župnika o njegovem dozorevanju za duhovniški poklic in sprejetju novice ob papežem imenovanju za ljubljanskega pomožnega škofa.

Gost si je z zanimanjem ogledal tudi posebne jaslice, ki so letos postavljene v stari cerkvi, o svojem obisku pa je dal tudi pohvalno izjavo za radio Ognjišče. Z zanimanjem si je ogledal tudi mini razstavo fotografij o poteku obnove stare cerkve in se pohvalno izrazil o obnovi.

ŠT

Nekaj FOTOGRAFIJ !