TOMAŽEV LIST št. 56 - SEPTEMBER 2014

Ker je prišlo v začetku meseca avgusta v naši župniji do menjave župnika, avgustovske številke Tomaževega lista ni bilo. Tako je pred vami že septembrska številka, ki nas v uvodniku pripravlja na popočitniški čas, ko bomo z novim zagonom začeli novo veroučno leto, v naši župniji tokrat tudi z novim dušnim pastirjem.

V nadaljevanju se nam novi g. župnik, mag. Boris Žerovnik, tudi na kratko predstavi.

Sledi obvestilo o vpisu k verouku in urnik verouka za prihajajoče veroučno leto z molitvijo ob začetku novega veroučnega leta.

Vsakotedensko srečanje z Jezusom pri sv. evharistiji je za vsakega kristjana zelo pomembno, posebno za veroučence.

Mladi ne zamudite srečanja v Stični, ki bo letos 20. septembra!

Na koncu je naštetih še nekaj pomembnejših dogodkov v mesecu septembru v naši župniji.

Za ogled Tomaževega lista kliknite na povezavo: TOMAŽEV LIST - september 2014

Urednik