Vabilo na srečanje starejših, bolnih in invalidnih

Župnijska Karitas Ljubljana-Zadobrova
vas iskreno vabi na

JESENSKO SREČANJE STAREJŠIH, BOLNIH IN INVALIDNIH,
ki bo v nedeljo, 16. novembra 2014, ob 9 h v župnijski cerkvi v Zadobrovi

Pri sveti maši bomo Boga prosili za pomoč, da boste lažje prenašali križe in težave, ki Vas spremljajo na Vaši življenjski poti. Ker pa bo istočasno tudi družinska sveta maša, boste lahko neposredno doživeli, kako utripa življenje v mladih družinah naše župnije in zlasti pri njihovem naraščaju.

Med sveto mašo boste lahko prejeli tudi zakrament svetega maziljenja, če ga niste prejeli v zadnjem letu. Ponovno ga lahko prejmete tudi prej, če se Vam je zdravstveno stanje poslabšalo.

Priložnost za sveto spoved bo pol ure pred začetkom svete maše.

Po sveti maši vljudno vabimo Vas in Vaše spremljevalce v veroučno sobo, kjer se bomo sproščeno pogovorili, pa tudi malce okrepili.

Če za prihod v cerkev potrebujete kakršnokoli pomoč (spremstvo, prevoz) se nam oglasite na tel. 01 529 32 92 ali 01 549 10 90.

Zelo nas bo veselilo, če se boste našemu vabilu lahko odzvali.
Lepo Vas pozdravljamo in Vam kličemo: "Na svidenje v nedeljo, 16. novembra, ob 9 h!"

Boris Žerovnik, župnik
s sodelavci Župnijske Karitas